Narty w Alpach i Dolomitach
Nr 1 w Polsce

Jak rezerwować

Serwis internetowy umożliwia Państwu zapoznanie się z naszą ofertą bez wychodzenia z domu lub biura oraz dokonanie rezerwacji na trzy sposoby:

 1. Rezerwacji można dokonać w następujący sposób:
  1. poprzez serwis on-line dostępny na stronie internetowej Otium
  2. pocztą e-mail na adres dostępny na stronie internetowej Otium
  3. telefonicznie (z podaniem własnego adresu e-mail)
 2. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest podanie przez Klienta danych pozwalających na weryfikację Klienta i odbiorcy usługi turystycznej. Otium potwierdza przyjęcie zamówienia za pomocą poczty e-mail. Otium ma prawo odmówić potwierdzenia rezerwacji, ograniczyć sposób płatności lub żądać przedpłaty w przypadku, gdy rezerwacja budzi uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości i rzetelności podanych danych bądź sposobu zapłaty.
 3. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Otium nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Do zawarcia umowy sprzedaży usługi turystycznej dochodzi z chwilą potwierdzenia poprawności rezerwacji przez pracownika Otium drogą mailową (dane Klientów, adres mailowy, telefon, zamówione usługi, dostępność, cena, rodzaj karnetu narciarskiego itd.) oraz opłacenie rezerwacji (całkowitej lub zaliczki 30%). Dokonując wpłaty Klient akceptuje umowę i nie musi w inny sposób wyrażać zgody na jej zawarcie.
 4. Klient ma do wyboru następujące formy płatności, (których należy dokonać do 24h od potwierdzenia rezerwacji – z wyjątkiem dla rezerwacji na 30 dni przed wyjazdem, płatność całości należy dokonać do 3h w danym dniu);
  1. gotówka – zapłata następuje gotówką w Biurze lub na wskazany rachunek w Banku BNP Paribas
  2. przelew – zapłata następuje przelewem na rachunek bankowy Otium podanym na umowie zgłoszeniu dla Klientów Indywidualnych
  3. karta płatnicza – Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic, w przypadku gdy płatność nastąpiła przy użyciu karty płatniczej zwrot zostanie wykonany na rachunek karty użytej do płatności. (dopuszcza się zwrot na podany rachunek bankowy)
  4. ePrzelew - Płacę z Inteligo, eurobank płatności online, Płać z ING, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelewy24, Przelew z BPH, Crédit Agricole przelew online, Płacę z iPKO, Pek-ao24Przelew, Płacę z Citi Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium, Deutsche Bank Polska S.A., Bank Pocztowy, BS Wschowa, Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A., Raiffeisen Bank Polska S.A. Płatności dokonywane kartą płatniczą oraz ePrzelewem obsługiwane są przez eCard S.A.

Można sprawdzić swoje płatności w linku "Moja rezerwacja" Wszystkie wpłaty są rejestrowane w systemie do 2 dni roboczych.

Livigno
Folgarida Marilleva
Skirama Dolomiti
Dolomiti Superski
Trento Funivie
Funivie Campiglio
Val di Sole
Madonna di Campiglio